הסקה דירתית

איזו שיטת הסקה דירתית עדיפה – רדיאטור חשמלי או מזגן?

מדי שנה עם בוא הסתיו וירידת הטמפרטורות עולה גם ההתלבטות, איזה אמצעי הסקה דירתית כדאי לקנות לחורף הקרב? התשובה לשאלה זו מגולמת בשנים האחרונות הפתרון חימום חדשני ומתקדם בדמות רדיאטור חשמלי יעיל, איכותי וחסכוני, המיובא ומשווק על ידי חברת גולדנהיט. גוף החימום מציג שורה של יתרונות לעומת פתרונות אחרים הקיימים בשוק, ובמאמר זה נתמקד בהשוואת הרדיאטור החשמלי למוצר וותיק בשוק – המזגן.

  • איכות האוויר- המזגן אמנם מפזר את האוויר בחדר אך גם מאוד מייבש אותו ויכול לגרום לתחושה של מחנק. לכן, לצד היותו מוצר מועדף לצינון הבית בקיץ, בחורף רבים מבקשים פתרונות חימום אחרים, בייחוד אם מדובר בחימום של בית עם תינוקות, ילדים קטנים או קשישים. למען מטרה זו הסקה דירתית עם רדיאטור חשמלי שאנו מספקים תעניק מענה איכותי ובריא עם אוויר טבעי, נעים וחם שאינו ייבש.
  • עלויות- אנו מציעים את יחידות החימום שלנו במחירים משתלמים במיוחד. בנוסף, מדובר במכשירים חסכוניים שעלות צריכת החשמל שלהם נמוכה וכדאית. זאת לעומת רכישת מזגן, שאמנם חסכוני בצריכת חשמל אך עלות קנייתו והתקנתו יקרה.
  • התקנה- רדיאטור חשמלי פשוט ומהיר להתקנה ואינו נדרש בתשתיות מיוחדות, והוא מתחבר לשקע תקע בייתי מתאים. מנגד, מזגן נדרשת בתשתיות מיוחדות, מורכבות ומסורבלות עם חיבור של חלק פנימי וחיצוני.
  • שליטה- כמו במזגנים מתקדמים גם גופי החימום שלנו מסופקים עם שליטה מלאה במידת החום לצד חיישן טמפרטורות המונע חימום יתר של החדר.
  • תנאי מזג אוויר- בהיותו כולל גם גוף חיצוני, מזגן מוגבל ביכולתו לחמם במקומות מאוד קרים אלא אם בחרתם בדגם מתקדם ויקר במיוחד. מנגד, כל יחידות החימום שלנו מספקות חום נעים בכל תנאי מזג האוויר, וכך הן מתאימות באופן מושלם לאקלים בארץ.
  • איכות ועמידות– בכדי לזכות במזגן איכותי ועמיד לאורך זמן יש להשקיע במותג מוכר ובדגמים יקרים. זאת בעוד שאנו מציעים עבור מחירים כדאיים וזמינים לכל כיס יחידות חימום איכויות, יעילות, בטוחות ועמידות לאורך זמן.
  • הסקה מרכזית- מזגן יכול לשמש לצורכי הסקה מרכזית כמזגן מפוצל. יחד עם זאת מדובר במערכות יקרות לרכישה והתקנה. מנגד, מערכות החימום שלנו בהחלט יכולות לספק מענה להסקה מרכזית, עם התקנה פשוטה של כל יחידה המתפקדת עצמאית שניתן לשלוט בה גם מרחוק מחללים אחרים בבית.

הזמנת רדיאטור חשמלי מתקדם

להזמנת רדיאטור חשמלי מתקדם כפתרון הסקה דירתית כדאי ובטוח, ולקבלת מידע ולפרטים נוספים וייעוץ מקצועי בנושא, צרו קשר עם חברת גולדנהיט בטלפון 1-700-70-30-38 ו- 052-4774454 או במייל office@decoheat.co.il.