הסקה חשמלית

מערכות הסקה חשמלית מתקדמות

עם חברת גולדנהיט תזכו בפתרונות חימום מתקדמים, המבוססים על מערכות הסקה חשמלית מיובאות שמספקות מענה יעיל, נעים, בטוח ואיכותי לחימום הבית. מדובר במערכות הסקה המיועדות לשימוש בבתי מגורים ומבני  ציבור, העומדות בכל הדרישות המחמירות של התקן הישראלי והאירופאי. בחברתנו מציעים עבור מערכת הסקה חשמלית מחיר משתלם במיוחד, לצד אחריות מקיפה וארוכת טווח.

כדאיות התקנת מערכות ההסקה

מערכות לחימום והסקה חשמלית של הבית שאנו מייבאים ומשווקים, מבוססות על טכנולוגיות חדשניות המעוגנות בפטנטים. מערכות אלו מומלץ להתקין בזכות שורה של יתרונות. העיקריים שבהם הינם:

  • שלא כמו מזגנים, מערכות הסקה שאנו משווקים מספקות חימום איכותי, שאינו מייבש את אוויר החדר, לצד פיזור אחיד של חום נעים וטבעי.
  • אנחנו מייבאים ומשווקים מגוון יחידות הסקה איכותיות ומעוצבות במראה עכשווי מרשים, הפועלות ביעילות בכל תנאי מזג אוויר ואקלים.
  • יחידות ההסקה מספקות מענה לכל חדר בין אם מדובר בתנור הסקה חשמלי לסלון, לחדרי ילדים, חדרי שינה ואף לחדרי אמבט. כך כל אחד יכול לאתר מכשיר מתאים לצרכיו. שלא כמו מערכות חימום והסקה אחרות הנדרשות בהתקנה מורכבת ויקרה של תשתיות, את יחידות ההסקה שלנו פשוט מחברים לנקודת חשמל ביתית מתאימה.
  • מערכות ההסקה שלנו מבוססות על ידע צרפתי עדכני ומציגות רמה גבוהה ביותר של בטיחות ואמינות, עם עמידה בדרישות תקן ישראלי ואירופאי מחמיר ביותר. זאת לצד רמה גבוהה של התייעלות וחסכון אנרגטי.
  • ההתקנה וההפעלה של מערכות אלו קלה ונוחה. כמו כן חלק מהיחידות ניתן לחבר למערכת פיקוד חכמה, עם שליטה גם מרחוק במידות חום מבוקשות.
  • אנחנו מציעים עבור מערכת הסקה חשמלית והתקנתה מחיר תחרותי כדאי ומשתלם במיוחד.

על פעולת מערכות ההסקה

כל מערכות ויחידות ההסקה החשמליות שאנו מייבאים ומשווקים פועלות ללא בעירה ועם טמפרטורות נמוכות. ככאלו הן מאפשרות חימום אחיד, טבעי ונעים של החלל באופן שאינו יוצר תחושה של יובש. כל יחידת הסקה מורכבת מגריל שמשחרר אוויר חם וכך שומר על ניקיונו לאורך זמן. בנוסף היחידות מוצעות עם כמה סוגים של בקרות, הכוללות יחידות עם מתג הפעלה ותרמוסטט פנימי, יחידות עם תרמוסטט אנלוגי, תרמוסטט פנימי ומתג הפעלה, וכן יחידות עם תרמוסטט אלקטרוני מחובר לבקרה ממוחשבת ועם שליטה במצבי הפעלה ועוצמת חימום.

הזמנת מערכות ויחידות הסקה חשמלית

להזמנת מערכות ויחידות הסקה חשמלית במחיר משתלם, ולעוד מידע וייעוץ מקצועי בנושא, צרו קשר עם חברת גולדנהיט בטלפון 1-700-70-30-38 ו- 052-4774454 או במייל office@decoheat.co.il.