יונקרס הסקה

על מערכות יונקרס הסקה – יתרונות וחסרונות

מערכות יונקרס הפועלות על גז משמשות לשני צרכים עיקריים, האחד היותר מוכר הינו לצורכי חימום מים, והשני הינו תנור הסקה יונקרס לחימום המרחב הביתי. לפניכם סקירה קצרה אודות גופי חימום יונקרס הסקה, היתרונות והחסרונות שלהם ואיזה עוד אלטרנטיבות יש בשוק.

על מערכות יונקרס

מערכות יונקרס הינן מערכות חימום הפועלות על גז הנחלקות לשני סוגים עיקריים, האחד מיועד לחימום והסקת הבית והשני משמש​ לחימום מים. המערכת הראשונה נדרשת בהתקנה מורכבת בעוד שלחימום מים יש צורך במערכת עם תשתית פשוטה וקלה ליישום. מערכת חימום מים יוקרס דואגת לאספקה שוטפת של מים חמים בכל שעות היום באופן יעיל וחסכוני. אך במאמר זה נתמקד במערכת יונקרס המיועדת לצורכי הסקה.

היתרונות של מערכת הסקה יונקרס

בית שיש בו מערכת הסקה יונקרס זוכה לחימום מהיר, אחיד, נעים ואיכותי, בדומה לחימום רצפתי שאינו מייבש את האוויר, בהיותו מחמם למעשה את קירות הבית ולא את האוויר שבחדר.

כמו כן מדובר במערכת נוחה וקלה לשימוש, שניתן גם לחברה כמערכת משולבת המחממת את המים בבית. בנוסף ניתן לשלוט במידת החום המבוקשת בחדרים ולשמור על טמפרטורה זו באופן יציב ורציף.

החסרונות של מערכת יונקרס להסקה

לצד היתרונות שהן מציגות, למערכות חימום יונקרס יש גם כמה חסרונות. קודם כל התקנת מערכות יונקרס הסקה מתאימה בעיקר למי שעבר לבית חדש או משפץ את ביתו באופן יסודי, מכיוון שהתקנת המערכת כרוכה בהרמה של ריצוף הבית לשם חיבור תשתיות צנרת גז. מאותה סיבה של מורכבות עבודות, מתומחרת התשתית של מערכת יונקרס הסקה במחיר מאוד גבוה. זאת לצד מחיר גבוה ומשתנה של הגז עצמו המשמש את המערכת. כפועל יוצא מכך, רכישת והתקנת מערכות אלו מתאימה לבתים חדשים או כאלו שעוברים שיפוץ כללי, ולמי שיש לו יכולת כלכלית לממן עלויות התקנה ושימוש שוטפות של המערכת.

יש גם פתרונות נוספים

אם אתם לא מתכננים לעבור לבית חדש או לשפץ את ביתכם, ואם אין לכם הרבה כסף לשים על מערכת חימום, אבל בכל זאת חשוב לכם ליהנות בחורף מחימום איכותי בביתכם, כדאי שתכירו את מערכות החימום של גולדנהיט. מדובר במערכות הסקה איכויות, עמידות לאורך זמן, מעוצבות ומתקדמות, המבוססת על יחידות עצמאיות של רדיאטורים חשמליים יעילים וחסכוניים, אשר מספקים במהירות חום אחיד, טבעי ונעים שאינו מייבש. כל זאת עם התקנה פשוטה של נקודת חשמל מתאימה בלבד, לצד מחירים משתלמים המתאימים לכל כיס.

הזמנת מערכת הסקה איכותית במחיר משתלם

להזמנת מערכת הסקה איכותית במחיר משתלם ולקבלת מידע נוסף וייעוץ מקצועי בנושא, צרו קשר עם חברת גולדנהיט בטלפון 1-700-70-30-38 ו- 052-4774454 או במייל office@decoheat.co.il.