מערכות חימום והסקה

מערכות חימום והסקה חדשניות עם יחידות קצה מתקדמות

החורף בפתח ועימו עולה השאלה כיצד כדאי לחמם ולהסיק את הבית. התשובה של חברת גולדנהיט חימום איכותי בע"מ לשאלה זו מבוססת על מערכות חימום והסקה מתקדמות לבית. מדובר במגוון מתקדם של מערכות חימום חשמליות הפועלות באמצעות טכנולוגיה חדשנית ומיוצרות על סמך ידע צרפתי ופטנטים רשומים.

המערכות מספקות חימום באיכות גבוהה במיוחד עם תשתית מינימלית והפעלה נוחה ופשוטה, רמה גבוהה של בטיחות ואמינות ועמידה בדרישות מחמירות של התקן הישראלי והאירופאי. כל זאת לצד עבודה שקטה, רמה גבוהה של בקרה ושליטה במערכת ופעולה חסכונית בצריכה אנרגטית. מערכת החימום מורכבת מסוגים שונים של יחידות הסקה, המסופקים עם אחריות לשנתיים, עליהם יפורט להלן.

F19 Design – יחידה עם חזית מתכת

F19 Design הינה יחידת חימום המותקנת בבית על הקיר, מעוצבת עם גימור מתכת ומחוברת לחשמל באמצעות תקע ושקע מתאימים. ליחידה גוף חימום צלעותי שמאפשר הקרנה והסעה טבעית של חום ברחבי החדר בו הוא מותקן. כמו כן המכשיר כולל יחידת בקרה הפועלת באופן עצמאי וכוללת מתג הפעלה, שליטה במידת החום וחיישן אנלוגי שמונע חימום יתר של החדר.

ההתקנה של יחידת חימום מתקדמת זו תעניק לבית חימום נעים וטבעי שאינו מייבש, ושמתאים לכל סוג של אקלים ומזג אוויר.

גולדנהיט Premium – רדיאטור מעוצב מזכוכית

יחידת חימום נוספת לבית הינה מדגם גולדנהיט Premium היוקרתי, המתחבר לשקע חשמל, שניתן להתקינו כיחידה ניידת על גבי רגליים או להתקינו באורך קבע על הקיר, על הרצפה או תלוי. מדובר למעשה ברדיאטור חדשני, עם גימור מתקדם של זכוכית מחוסמת עם ציפוי קרמי, שמוצע בגווני ירוק, בז', שחור או מראה, המעניק חימום נעים וטבעי שאינו מייבש ומתאים לכל תנאי אקלים ומזג אוויר. כמו כן הרדיאטור כולל יחידת בקרה עצמאית המורכבת ממתג הפעלה, כפתור שליטה ברמות חום וחיישן אנלוגי למניעת חימום יתר. המכשיר מתאים לחימום חדרים בגודל של עד עשרה או שניים עשר מ"ר, ובחללים גדולים יותר יש צורך בהתקנת עוד יחידות.

גולדנהיט Jupiter – מחמם חדרי רחצה ומגבות

לחימום חדרי אמבט מוצעים מספר דגמי מכשירים הכוללים את דגם גולדנהיט Jupiter. מדובר ביחידת חימום יוקרתית, עמידה לאורך זמן, ייעודית לחדרי אמבטיה, שניתן גם לתלות עליה מגבות לחימום וייבוש. היחידה עמידה בפני רטיבות ולחות, ואפשר לשלוט עליה מאזורים אחרים בבית. המכשיר עשוי מאלומיניום עם צביעה בתנור והוא מורכב מגוף חימום מובנה בתוכו, הפועל ללא נוזל פנימי. כמו כן למכשיר יחידת בקרה עצמאית הכוללת חיישן אלקטרוני לטמפרטורות חכם ומדויק, המקושר למחשב בקרה. זאת לצד מתג הפעלה עם חמישה מצבים לבחירה.

הזמנת מערכות ויחידות חימום

להזמנת יחידות ומערכות חימום לבית, ולקבלת עוד מידע וייעוץ מקצועי בנושא, צרו קשר עם חברת גולדנהיט בטלפון 1-700-70-30-38 ו- 052-4774454 או במייל office@decoheat.co.il.