רדיאטורים להסקה מרכזית מחיר

רדיאטורים להסקה מרכזית במחיר משתלם

מבקשים ליהנות בחורף הקרוב מהסקה מרכזית איכותית, יעילה ונעימה, עם התקנה פשוטה ועבור מחיר משתלם? בחברת גולנדהיט תמצאו מענה שלם עם רדיאטורים להסקה מרכזית במחיר אטרקטיבי של מוצרים והתקנה. יתרה מכך, מדובר במערכות הסקה רדיאטורים מתקדמות, איכותיות וחסכוניות, העומדות בכל דרישות התקן הישראלי והאירופאי, שיעניקו לכם חימום טבעי אחיד ונעים, שאינו מייבש.

הביקוש אחר רדיאטורים של הסקה מרכזית

אומנם החורף הישראלי אינו מהקשים בעולם, אולם עדיין מדובר בלא מעט חודשים קרים וגשומים. בחודשים אלו אנו חפצים לחיות בסביבת מגורים מזמינה, חמימה ונעימה בכל חלליה וחדריה, אותה ניתן לקבל בעזרת פתרונות הסקה מרכזית שונים. בין פתרונות אלו בולט במיוחד הביקוש אחר רדיאטורים להסקה מרכזית כפי שחברתנו מייבאת ומשווקת לציבור בארץ. מדובר במערכות של רדיאטור הסקה מרכזית יעילות וחסכוניות, הפועלות על חשמל ומספקות מענה חימום איכותי לכל חדרי הבית, לרבות סלון, חדר שינה, חדרי תינוקות וילדים ואף עבור חדרי רחצה.

רדיאטור הסקה מרכזית מחיר משתלם

לעומת פתרונות אחרים להסקה מרכזית, אנו מציעים עבור הסקה מרכזית רדיאטורים במחיר משתלם במיוחד, הנובע מעלות המערכת ופשטות התקנתה. בתור התחלה, שלא כמו מערכות הסקה מרכזית אחרות הנדרשות בעבודות תשתית והתקנה מורכבות, יקרות וממושכות, עבור המערכת שלנו נדרשת תשתית מינימלית של נקודת חשמל בלבד, והתקנתה פשוטה ומהירה.

כמו כן, עלות מכשירי מערכת ההסקה הינם תחרותיים וכדאיים, עם מבחר רחב של דגמים, מהם כל אחד יכול לאתר מכשירים המתאימים לביתו ולכיסו.

מערכות הסקה איכותיות ומתקדמות

חברתנו מייבאת ומשווקת מערכות הסקה מרכזית עם רדיאטורים איכותיים, המבוססים על טכנולוגיה חדשנית ומתקדמת ומעוגנים כפטנטים. מדובר במערכות רדיאטור הסקה חכמות, פשוטות ונוחת להתקנה, לשימוש והפעלה, המספקות חימום באיכות גבוהה ביותר, אחיד, נעים וטבעי, המתאים למזג האוויר והאקלים בארץ. זאת לצד רמה גבוהה של אמינות ובטיחות, עם עמידה בכל דרישות התקן המחמירות של ישראל ואירופה. חלק מהיחידות הסקה מאפשרות חיבור למערכות פיקוד חכם בבית עם שליטה מדויקת ברמות חום ואפשרות הפעלה מכל מקום בבית.

יחידות חימום מתקדמות ועצמאיות

יחידות רדיאטורים של הסקה המרכיבות את המערכות שלנו, יספקו לכם מכשירי קצה מתקדמים וחכמים, כאשר כל יחידה מתפקדת באופן עצמאי וכך מספקת שליטה מלאה בהסקת כל חלל בבית. מדובר ביחידות מתקדמות ושקטות, הפועלות ללא בעירה, עם רמה גבוהה במיוחד של יעילות וחסכון אנרגטי ועם אורך חיים ארוך ביותר. בנוסף, גופי החימום של יחידות אלו פועלים בטמפרטורות נמוכות, הם אטומים באופן מלא ומורכבים בתוך גוף עמיד וקל, בעל רמת מוליכות נמוכה ועם אובדן אנרגיה מינימלי.בכל חלק עליון של כל מכשיר יש פתח גריל המשחרר אוויר חם ומונע הצטברות של אבק ולכלוך.

מעבר לכך כל אחד יכול למצוא מערכת הסקה שמתאימה לו, החל מיחידות הסקה פשוטות עם מערכת בקרה הכוללות מתג פעולה ותרמוסטט פנימי שמונע התחממות יתר, ועד ליחידות שבנוסף למתג הפעלה ותרמוסטט פנימי כוללות גם תרמוסטט אנלוגי, כמו יחידת החימום ממתכת מדגם F19 Design, או דגם היוקרה גולדנהיט פרמיום שניתן לקבע לקיר או לנייד, המעוצב עם גימור זכוכית. בנוסף אנו מציעים יחידות חימום עם תרמוסטט אלקטרוני, כדוגמת יחידת החימום לחדר רחצה Jupiter Vent. התרמוסטט מחובר לפיקוד ממוחשב ומכוון את פעולת היחידה בהתאם לנתוני טמפרטורה בחדר.

הזמנת מערכת רדיאטורים להסקה

להזמנת רדיאטור הסקה מרכזית במחיר משתלם, ולעוד פרטים וייעוץ מקצועי בנושא, צרו קשר עם חברת גולדנהיט בטלפון 1-700-70-30-38 ו- 052-4774454 או במייל office@decoheat.co.il.