רדיאטור חשמלי צמוד קיר

להתקין בבית רדיאטור חשמלי צמוד קיר

אם בעבר רדיאטורים היו מכשירים מגושמים זוללי חשמל שנתקעו באמצע החדר, הרי שכיום המצב שונה לחלוטין. עם חברת גולדנהיט תזכו ברדיאטור חשמלי צמוד לקיר, מעוצב, איכותי, שקט וחסכוני. הרדיאטור מוצע במספר דגמים מובחרים שמתאימים לחללים שונים בבית, המבוססים על טכנולוגיות מתקדמות ועומדים בכל דרישות התקן הישראלי והאירופאי. בחברה מציעים עבור רדיאטור חשמלי קבוע בקיר מחיר משתלם במיוחד ומספקים אותו עם אחריות ארוכה ומקיפה.

מערכת הסקה חשמלית קבועה על הקיר

דגמי רדיאטור חשמלי קבוע בקיר כפי שאנו מייבאים ומשווקים, יספקו מענה מצוין להסקת הבית בעונה הקרה, עם חום אחיד, נעים וטבעי שאינו מייבש. בנוסף, מדובר במכשירים שקטים, אמינים ובטוחים העומדים בכל דרישות התקן, חסכוניים בצריכת חשמל, המציגים עמידות ארוכת שנים. בהיותם גופי חימום קלי משקל, ומחיבורם הפשוט לשקעי חשמל מתאימים, ניתן לקבעם בקלות כמעט על כל סוג של קיר. חזותם הדקה, המעוצבת והעכשווית תשתלב בבית בכל חלל וחדר. בין היתר, דגמי רדיאטור חשמלי קבוע בקיר כוללים:

  • F19 Design- רדיאטור מקובע על קיר בצורה אופקית, עם חזית מתכת מעוצבת, הכולל כפתור הפעלה, גלגלת לכיוון עוצמת חום וחיישן אנלוגי למניעת חימום יתר.
  • גולדנהיט Premium – רדיאטור שניתן לקבעו על הקיר בצורה אופקית או לעשות בו שימוש כיחידה ניידת, עם מראה מעוצב וגימור של זכוכית מחוסמת וציפוי קרמי, המוצע בגוונים מרהיבים של שחור, ירוק, מראה ובז'. כמו כן המכשיר כולל מתג הפעלה, גלגלת לשינוי עוצמת חום וחיישן אנלוגי המונע חימום יתר.
  • גולדנהיט Jupiter – רדיאטור יוקרתי מאלומיניום בצבע אפור מטאלי, נתלה אנכית על קיר, ייעודי לחדר רחצה ומשמש גם לתלייה של מגבות, ייבושן וחימומן. כמו כן המכשיר עמיד בפני לחות ורטיבות והוא כולל מתג הפעלה עם חמישה מצבים וחיישן טמפרטורה אלקטרוני המחובר למערכת בקרה ממוחשבת.
  • Premium Bath- רדיאטור מעוצב ויוקרתי לחדר רחצה הנתלה במאונך על הקיר וכולל גם מתלה ייעודי לייבוש וחימום מגבות. כמו כן מדובר ברדיאטור עם גימור של זכוכית עמידה עם ציפוי קרמי המוצע בשלל גוונים אופנתיים, וכולל חיישן אנלוגי למניעת חימום יתר ומתג הפעלה מוגן בפני רטיבות ונוזלים.

הזמנת רדיאטור חשמלי צמוד קיר

להזמנת רדיאטור חשמלי קבוע בקיר במחיר כדאי, ולפרטים נוספים וייעוץ מקצועי בנושא, צרו קשר עם חברת גולדנהיט בטלפון 1-700-70-30-38 ו- 052-4774454 או במייל office@decoheat.co.il.