רדיאטור קונווקטור חשמלי

להתקדם אל רדיאטור קונווקטור חשמלי

מחפשים פתרונות חימום והסקה מתקדמים ומעוצבים לביתכם? רוצים מכשירים שיהיו גם נוחים ובטוחים לשימוש, גם יספקו חום נעים וגם לא יצרכו הרבה חשמל? כדאי שתכירו את דגמי רדיאטור קונווקטור חשמלי שחברת גולדנהיט מייבאת ומשווקת בארץ.

משמעות המונח קונווקטור

בחיפושיכם אחר פתרונות חימום עכשוויים בוודאי נתקלתם לא מעט במונח קונווקטור. מדובר

בסוג של גוף חימום המכונה גם רדיאטור חשמלי, עם אוויר הנכנס מפתחים תחתונים הבא במגע עם גוף חימום פנימי של המכשיר, מתחמם ויוצא באופן טבעי מחלקו העליון. הקונווקטור מאפשר פיזור אחיד של אוויר חם, נעים ולא יבש ברחבי החדר. בנוסף, דגמים מתקדמים של קונווקטורים מצוידים גם במתג לשליטה בעוצמות החום ובתרמוסטט המונע חימום יתר של החדר. מכשירים אלו נחשבים למוגנים בהיותם נטולי בעירה חיצונית ולכן הם גם מתאימים לשימוש בחדרי תינוקות וילדים.

יש לציין כי ההבדל בין קונווקטור לרדיאטור רגיל ניכר בצורת החימום, כאשר הקונווקטור אינו עושה שימוש בנוזל פנימי לחימומו ובכך תורם לעמידות המכשיר והארכת חייו. זאת בעוד שרדיאטור רגיל פועל על חימום שמן במעגל סגור. כמו כן, רדיאטור רגיל הינו מכשיר כבד ומסורבל בעוד שקונווקטור הינו מכשיר חימום קל משקל, דק ומעוצב.

קונווקטור לחימום הבית

אחרי שהבנתם את היתרונות של קונווקטור לחימום החלל הביתי, בוודאי תרצו לדעת אודות קונווקטור מומלץ לרכישה. כאן חברתנו נכנסת לתמונה עם דגמי קונווקטור חשמלי מתקדמים, איכותיים ובטוחים שעומדים בכל הדרישות המחמירות של התקן הישראלי והאירופאי. מדובר במוצרים נושאי פטנט המבוססים על מחקר וידע צרפתי מעמיק, המספקים מענה שלם לצורכי חימום והסקת הבית, אשר נתוניהם מותאמים לתנאי מזג האוויר והאקלים בארץ. בנוסף, היחידות עמידות לאורך זמן והטכנולוגיה המתקדמת שלהן מאפשרת הסעה אחידה של חום ברחבי החדר וקבלת חום טבעי, נעים, יציב שאינו מייבש.

כל זאת לצד יעילות אנרגטית גבוהה החוסכת בצריכת חשמל, לצד עיצוב עכשווי מאלומיניום או זכוכית ועם התקנה פשוטה על גבי הקיר. מדובר ביחידות הסקה עצמאיות ושקטות שפועלות ללא בעירה, המספקות שליטה מלאה במידת החימום של הבית. וזה עוד לא הכל: יחידות ההסקה מתאימות לכל חדר בבית – סלון, חדר שינה, חדר תינוקות ועד לחדר האמבטיה, עם מוצרים ייעודיים המתאימים גם לחימום וייבוש מגבות, כאשר כל מכשירי ההסקה כוללים מתג הפעלה וחיישן טמפרטורת המונע התחממות יתר. כמו כן ניתן לבחור בדגמים עם חיישן אנלוגי או חיישן אלקטרוני שמתחבר ליחידת פיקוד ממוחשבת, אשר בהתאם לנתוני חום החדר שולט בתפקוד המכשיר.

הזמנת רדיאטור קונווקטור

להזמנת קונווקטור מומלץ מתקדם, בטוח ואיכותי, ולעוד מידע וייעוץ מקצועי בנושא, צרו קשר עם חברת גולדנהיט בטלפון 1-700-70-30-38 ו- 052-4774454 או במייל office@decoheat.co.il.