תנור הסקה סולר

תנור הסקה סולר – יתרונות וחסרונות

בכדי ליהנות מחורף חמים ונעים, ובייחוד במקומות קרים, יש הבוחרים מערכת הסקה מרכזית סולר על פני מזגן, בהיותה מתמודדת טוב יותר עם תנאי מזג האוויר ומספקת חום אחיד בבית.

אז מהם היתרונות והחסרונות של תנור הסקה סולר והאם יש אלטרנטיבות יותר משתלמות בשוק? על כך בשורות הבאות.

היתרונות של הסקה בסולר

הסולר הינו דלק המשחרר במהירות בעת בעירתו חומר רב בפריסה רחבה, ולכן הסקה בסולר נחשבת לאמצעי חימום יעיל שמספק מענה נעים לחימום הבית גם בתנאי מזג אוויר קיצוניים.

כמו כן, בהיותן מבוססות על דלק מדובר במערכות חימום שאינן תלויות בתשתיות חשמל וימשיכו לפעול ולחמם את הבית גם בעת הפסקות חשמל בחורף. לכן פתרון זה מתאים למי שחי באזור קר ומבודד הסובל מהרבה הפסקות חשמל. כמו כן חימום באמצעות סולר מתאים לבתים גדולים והוא גם יכול לתפקד כמערכת הסקה מרכזית אחת למספר דירות ובתים צמודים.

החסרונות של הסקה באמצעות סולר

לצד היתרונות של תנורי הסקה סולר יש להם גם לא מעט חסרונות, הגורמים לרבים להסתייג מהם. למעשה מתייחסים בימינו לסולר כפתרון הסקה מיושן ומסורבל. חוסר ההתלהבות מפתרונות הסקה בסולר נובע קודם כל מהשימוש בדלקים, לכן מדובר במערכת הסקה וחימום שאינה נחשבת כידידותית לסביבה ויש נגדה הרבה ביקורת. מאותה סיבה הסקה מרכזית סולר מחויבת בתחילת כל עונה בבדיקה של איש מקצוע שינקה את המערכת משאריות פליטה של דלק ומפיח ויבדוק את תקינותה. כמו כן, הסולר עצמו נחשב לחומר רעיל, דליק ומסוכן שיש לאחסנו ולהחזיקו היטב ולהיות כל הזמן ערניים למצב המערכת, שאין בה בעיות, תקלות ודליפות העלולות להפוך למסכנות חיים. בנוסף, התקנת מערכות סולר הינה יקרה, לצד מחירים גבוהים של הסולר שהופכים תנורי הסקה אלו ללא משתלמים כלכלית.

יש גם אלטרנטיבות אחרות

רובנו לא חיים במקומות מבודדים ובמרבית ימי החורף אנו לא סובלים ממחסור בחשמל. לכן מרבית האוכלוסייה ממש לא חייבת לעשות שימוש בתנור הסקה על בסיס סולר, בייחוד כשיש בשוק אלטרנטיבות הרבה יותר טובות. אחת האפשרויות היותר כדאיות, איכותיות ומשתלמות לתנור הסקה ביתי הינה מערכות ויחידות הסקה מתקדמות שחברת גולדהיט מייבאת ומשווקת.

מדובר במערכת הסקה חשמליות, עמידות לאורך זמן, חסכניות ויעילות, המתפקדות למעשה בדומה לרדיאטור חשמלי ומעניקות לבית חום אחיד, טבעי ונעים שאינו מייבש.

מדובר בתנורי הסקה חכמים, בטוחים וחסכוניים בצריכת חשמל, המספקים שליטה מלאה ברמות חום, שהינם בטוחים לשימוש, ידידותיים לסביבה ועומדים בכל דרישות התקן הישראלי והאירופאי. כמו כן, מערכות אלו פשוטות וקלות להתקנה, עם תשתית בסיסית של חיבור לתקע חשמל ייעודי, ועלותן משתלמת במיוחד ומתאימה לכל כיס. ואם לא די בכך, מדובר בפתרונות הסקה מעוצבים בעלי חזות עכשווית עם גימור של זכוכית מחוסמת בציפוי קרמי או עם חזית אלומיניום צבועה בתנור.

פתרונות אלו מתאימים לכל חדר וחלל בבית, בין אם בסלון או חדר שינה, והם גם מספקים מענה מעולה לחדרי ילדים ותינוקות, ומוצעים גם עם דגמים ייעודיים לחדרי אמבטיה הכוללים מתלה לייבוש מגבות.

הזמנת מערכת הסקה איכותית ומתקדמת

להזמנת תנורי הסקה איכותיים ומתקדמים במחיר אטרקטיבי, ולקבלת עוד מידע וייעוץ מקצועי, צרו קשר עם חברת גולדנהיט בטלפון 1-700-70-30-38 ו- 052-4774454 או במייל office@decoheat.co.il.