תנור חימום ביתי על סולר

דברים שחשוב לדעת לגבי תנור חימום ביתי על סולר

עם בוא החורף מתחיל גם החיפוש אחר פתרונות חימום והסקה נאותים. בין הפתרונות השונים ניתן למצוא את האפשרות של תנור חימום על סולר, המספק מענה מהיר ויעיל להסקת הבית. אך לצד היתרונות שהוא מציג, לתנור סולר יש גם לא מעט חסרונות שחשוב להכיר, ויש מספר גורמים שצריך לקחת בחשבון בעת התקנת תנורים אלו. כדאי גם להכיר אופציות נוספות בשוק שמספקות תחליף עכשווי ומתקדם לתנורים וותיקים אלו.

למה לשים לב?

בטרם בחירה בתנור סולר ביתי או כל תנור חימום אחר, יש מספר נקודות שחשוב להתייחס אליהן. קודם כל יש לבחון את גודל החלל המיועד להסקה והיות גוף החימום גדול ועוצמתי דיו בכדי לחממו. כמו כן יש לבחון את מידת הקור באזור בו גרים, המשפיעה אף היא על עוצמת החימום נדרשת להסקת הבית. מעבר לכך יש להגדיר מראש מסגרות תקציב עבור רכישת התנור והתקנתו, וכן עבור הוצאות צריכת האנרגיה שלו ותחזוקה שוטפת של התנור.

האיכויות של תנורי סולר

בבחירה בתנור סולר ביתי להסקה יש מספר יתרונות מובהקים. קודם כל הסולר הוא דלק הנשרף במהירות ועוצמה, ולכן יספק פתרון חימום מהיר, יעיל ורב עוצמה, עם חימום נעים שאינו מייבש. כמו כן, בימינו תנורים אלו מוצעים עם מערכות הפעלה פשוטות לשימוש והם גם מוצעים כפריטים בטוחים לשימוש. פתרון זה בייחוד יעיל במקומות קרים, הנדרשים בחימום רציף בכל ימות החורף, ואשר מבקשים לא להיות תלויים בתשתיות חשמל.

חסרונות שחייבים להכיר

לצד היתרונות של תנור חימום סולר, לגופי חימום אלו יש גם מספר חסרונות מהותיים שחשוב להכיר. קודם כל חשוב לזכור כי סולר הינו חומר בעירה רעיל, דליק ומסוכן ויש להקפיד על כל כללי הבטיחות בעת הפעלתו ולהיות ערניים שאין בתנור תקלה או דליפה. כמו כן השימוש בסולר נחשב כלא אקולוגי ומזיק לסביבה, וגם מחירי הסולר לא הופכים אות לפתרון חסכוני במיוחד. בנוסף, אם מדובר במערכת הסקה מרכזית על סולר, רמת האבטחה והתחזוקה הנדרשות עולה, הן עבור המערכת הפנימית והן עבור הצובר המותקן בחוץ, עם בדיקות שיש לבצע בעזרתו של איש מקצוע מוסמך בתחילת כל עונה.

יש גם אפשרות אחרת

למי שחושש ובצדק מהחסרונות הגלומים בתנורי חימום על סולר, כדאי לדעת שיש בשוק אלטרנטיבות בטוחות ומתקדמות להסקת הבית. בין אפשרויות המתקדמות האלו בולטים תנורי ההסקה שחברת גולדנהיט מייבאת ומשווקת. מדובר גופי חימום בטוחים, חסכוניים ואיכותיים, נושאי פטנטים, העומדים בכל דרישות התקן הישראלי והאירופאי. הם מספקים מענה נוח, חכם, פשוט ויעיל לחימום אחיד, נעים ולא מייבש של חללים שונים בבית, וזאת עבור מחיר משתלם במיוחד.

הזמנת מערכת הסקה בטוחה ומתקדמת

להזמנת מערכת הסקה בטוחה ומתקדמת במחיר כדאי, ולמידע נוסף וייעוץ מקצועי בנושא, צרו קשר עם חברת גולדנהיט בטלפון 1-700-70-30-38 ו- 052-4774454 או במייל office@decoheat.co.il.