תנור חימום חסכוני בחשמל

ליהנות מתנור חימום חסכוני בחשמל

מחפשים אמצעי חימום הכי חסכוני בצריכת חשמל? מבקשים תנור חימום חסכוני לבית?

חברת גולדנהיט מציעה לכם פתרון חימום ביתי חסכוני, מתקדם ואיכותי, עם מבחר דגמים של תנורי חימום לבית, אותם החברה מייבאת ומשווקת עבור מחירים משתלמים במיוחד.

הצורך בפתרון חימום ביתי חסכוני

בבחירת פתרון חימום חשמלי, ההוצאות עבור צריכת חשמל מהוות קריטריון מרכזי. חשיבותו של חימום חסכוני בחשמל נובעת מכך שהרבה מכשירי חימום צורכים כמויות גדולות של חשמל ומעלות בעונת החורף את החשבונות החודשיים במאות ואף באלפי שקלים. לכן, לא אחת בחירה בפתרון חימום זול מתבררת כלא כדאית בגין עלויות צריכת החשמל שלו.

יחד עם זאת, חימום לבית הכי חסכוני שיש, אינו השיקול היחידי. חשוב גם לבחור במוצר המספק מענה יעיל, בריא ונעים לחימום הבית, שמעניק חימום כמה שיותר אחיד ושאינו גורם לתחושה של יובש. כאן בדיוק אנו נכנסים עם שלל דגמים של תנור חימום חסכוני בצריכת חשמל, המפזר את החום באופן אחיד ומעניק למרחב חום נעים וטבעי שאינו מייבש.

אמצעי חימום חסכוני ואיכותי

אמצעי חימום חסכוני לבית שאנו מייבאים ומשווקים מבוסס על ידע צרפתי ופטנטים רשומים. מדובר במערכות חימום חשמליות המורכבות מיחידות עצמאיות, הפועלות בטמפרטורות נמוכות ללא פעולה של בעירה, המוצעות עבור מחירים כדאיים ומשתלמים, במיוחד לאור היותן מוצרים עמידים לאורך זמן. בנוסף, מדובר בגוף חימום בית חסכוני בצריכת חשמל, עם ניצולת אנרגטית גבוהה המבוססת בין היתר על גוף חימום אטום באופן הרמטי שאינו מאבד אנרגיה. זאת לצד יעילות עבודה מרבית, ושליטה מלאה במידות החום המונעת צריכה מיותרת של חשמל.

כמו כן, המכשירים מצוידים בתרמוסטט פנימי אנלוגי או אלקטרוני, המשמש כחיישן טמפרטורות, שמונע התחממות יתר של החדר וכך גם חוסך בצריכת החשמל. בנוסף, היכולת לשלוט בכל יחידת חימום בנפרד מאפשרת התאמה מלאה של צריכת חשמל ומונעת בזבוז אנרגטי האופייני למערכות הסקה מרכזיות רבות.

בכדי לזכות בהתייעלות אנרגטית מרבית יש לשים לב למיקום נכון של גופי החימום בחדר וכן להתאים את יכולת החימום של המכשיר למידות החלל. בנוסף, במידה ומדובר בחדר גדול מיכולת החימום של יחידה אחת יש לפזר בו מספר מתאים של יחידות חימום.

וזה עוד לא הכל

לצד היותם חסכוניים בצריכת החשמל, תנורי חימום שאנו מייבאים יעניקו לכם חוויית הסקה מושלמת, עם פיזור אחיד של חום טבעי ונעים בחדר שאינו מייבש, ועם התאמה מלאה לכל תנאי מזג האוויר והאקלים בארץ. בנוסף, המכשירים פשוטים להתקנה ואינם נדרשים בתשתיות מיוחדות אלא רק בנקודת חשמל ייעודית. מדובר במכשירי חימום חכמים, נוחים ופשוטים לשימוש, עם שליטה מרבית במידות חום מבוקשות, בחלקם גם מרחוק. אלו הם תנורי חימום אמינים ובטוחים, העומדים בכל דרישות התקן הישראלי והאירופאי, עמידים לאורך זמן.

ואם לא די בכך, מדובר בגופי חימום קלי משקל ודקי גזרה, מעוצבים ויפים, המוצעים במגוון דגמים שמתאימים לכל חלל וחדר בבית, לרבות הסלון, חדר ילדים ואף לחדר רחצה בו הם משמשים כמתקן לייבוש מגבות.

הזמנת מערכת חימום חסכונית בחשמל

להזמנת מערכת חימום והסקה חסכונית בחשמל, ולמידע נוסף וייעוץ מקצועי בנושא, צרו קשר עם חברת גולדנהיט בטלפון 1-700-70-30-38 ו- 052-4774454 או במייל office@decoheat.co.il.